Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Anytli Holenderskich

Paczka z Anytli Holenderskich

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Kurier pojawi się po paczkę i dostarczy do Anytli Holenderskich.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki z Anytli Holenderskich w kilka dni. Na terenie Anytli Holenderskich mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.

Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek z Anytli Holenderskich


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.