Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Anytli Holenderskich

Paczka z Anytli Holenderskich

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po towary i przywiezie do Anytli Holenderskich. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Na terenie Anytli Holenderskich mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z Anytli Holenderskich w kilka dni.

Od wielu lat z bez problemu dostarczamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek z Anytli Holenderskich


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.