Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Mikronezji

Paczka z Mikronezji

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po towary i przywiezie do Mikronezji. Nie musimy dźwigać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przesyłamy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Mikronezji w kilka dni. Na terenie Mikronezji mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Mikronezji


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.