Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Azorów

Paczka z Azorów

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy donosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. Przewoźnik pojawi się po paczkę i przewiezie do Azorów. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Na terenie Azorów mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z Azorów w kilka dni.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek z Azorów


Artykuły na blogu powiązane z Azory

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.