Zamów kuriera

Szybkie i tanie nadanie paczki

Szybkie i tanie nadanie paczki

Jak nadać paczkę kurierską? Zamówienie kuriera jest bardzo proste i nie wymaga podpisania żadnej umowy, wystarczy skorzystać z usług serwisu KurJerzy.pl. Cały proces przygotowania listu przewozowego i opłacenia przesyłki trwa dosłownie kilka chwil.

Dzięki uproszczonym procedurom nawet tego samego dnia zamówiony kurier odbierze paczkę z wybranego przez nas adresu.

DHL

DHL zamów kuriera taniej

Wybierając Serwis kurierski KurJerzy.pl, możemy zamówić kuriera DHL i zapłacimy za nadanie przesyłki cenę niższą, niż u wielu innych operatorów logistycznych.

Jeśli interesuje nas zamówienie kuriera UPS, także możemy to zrobić, bez konieczności podpisywania zbędnych dokumentów.

InPost

Zamówienie kuriera InPost może być proste

Paczki wysyłane kurierem InPost są bardzo często wybieraną formą przesyłki przez kupujących na Allegro.

Warto dać możliwość wyboru tej opcji swoim klientom. Dzięki operatorowi logistycznemu KurJerzy.pl możesz to zrobić w bardzo łatwy sposób.

UPS

UPS zamów kuriera i nadaj paczkę taniej

Jeżeli zależy nam na wysyłce produktów kurierem UPS, to możemy tego dokonać za pomocą strony internetowej KurJerzy.pl. Po opłaceniu zlecenia i wydrukowaniu dokumentów przewozowych pracownik firmy kurierskiej odbierze od nas paczkę.

Jeśli wysyłkę zlecimy odpowiednio wcześniej, to zostanie ona od nas odebrana jeszcze tego samego dnia.

GLS

Nadaj paczkę taniej kurierem GLS

Aby zamówić kuriera GLS wystarczy wycenić przesyłkę na stronie KurJerzy.pl. Dzięki temu, mamy pewność, że wybierzemy optymalną ofertę, dopasowaną do paczki, którą chcemy nadać.

Do wyboru są nie tylko małe paczki, ale także duże przesyłki. Szeroka oferta pozwala na dopasowanie usług do oczekiwań każdego klienta.

Paczki kurierskie krajowe i zagraniczne

Serwis KurJerzy.pl pozwala na wysłanie przesyłek do Polski oraz do wielu krajów na całym świecie. Dzięki temu rozwiązaniu nadanie paczki DHL, przesyłki GLS, czy też UPS jest dużo tańsze niż bezpośrednio w firmach kurierskich. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że wszystkie przesyłki bezpiecznie i szybko oraz bez żadnych uszkodzeń dotrą do odbiorcy.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.