Zamów kuriera

Jak zamówić kuriera przez internet

Jak wysłać paczkę kurierem tak, by zaoszczędzić czas i pieniądze? Zobacz, jak szybko i łatwo możesz zamówić kuriera przez internet - wystarczy kilka klików w serwisie KurJerzy.pl, by porównać ceny, nadać przesyłkę, opłacić dostawę i uruchomić śledzenie paczki.

Wysłanie przesyłki musi dziś uwzględniać kilka czynników. To cena - jak najniższa - ale również szybkość dostawy czy dodatkowe usługi. Porównywarki cen usług kurierskich wskazują, która oferta danego dnia jest najkorzystniejsza. Jak wysłać paczkę kurierem wykorzystując serwis KurJerzy.pl? Zamawianie usług kurierskich jest proste i odbywa się w pełni przez internet. Na głównej stronie wybierz typ przesyłki: paczka, koperta lub ewentualnie - w zależności od logistycznych możliwości przewoźników - paleta. Następnie, w panelu obok, podaj wstępne parametry przesyłki. Na podstawie tych danych oraz ogólnych lokalizacji nadania i odbioru system KurJerzy.pl sprawdzi wstępnie, ile będzie kosztowała dostawa.

Formularz nadania paczki
Formularz nadania paczki

Szczegółowe informacje podaj w drugim etapie. Również tam możesz zamówić dodatkowe usługi kurierskie lub oznaczyć inne opcje zapewniane przez firmy obsługujące dostawy przesyłek.

Jak nadać paczkę - Szczegółowe dane wysyłki
Jak nadać paczkę - Szczegółowe dane wysyłki

Poniżej - nadal na tej samej podstronie - znajdziesz ceny firm kurierskich gotowych danego dnia podjąć zlecenie.

Jak nadać paczkę - wybór kuriera
Jak nadać paczkę - wybór kuriera

Po wyborze jednej z ofert potwierdź zamówienie usługi kurierskiej poprzez przycisk "Zapisz do wysłania". W ten sposób system przeniesie Cię do płatności. Jak widać, aby wysłać paczkę szybko, prosto i bez nadmiernych formalności - oszczędzając czas i pieniądze - nie trzeba wiele, prawda?

Jak zapakować paczkę?

Przede wszystkim - starannie! Kurierzy dbają o to, by Twoja przesyłka dotarła na czas, na miejsce i w pełni bezpiecznie - pomóż w tym. Wystarczy, by była ona zgodna z wymiarami deklarowanymi podczas złożenia zlecenia na usługi kurierskie. Powinna mieć regularny kształt. Produkt należy zapakować w odpowiedni karton lub przystosowaną do wysyłki kopertę; w przypadkach nietypowych wymiarów lub kształtów możliwe są inne rozwiązania, ale warto poczytać o nich na naszym blogu lub skonsultować np. z działem obsługi klientów KurJerzy.pl.

Jak zaadresować paczkę?

Im bardziej precyzyjnie wskażesz odbiorcę przesyłki, tym szybciej trafi ona w jego ręce. Przesyłka powinna zawierać zarówno dane nadawcy jak i właśnie odbiorcy. Jeśli wysyłasz paczkę lub kopertę do instytucji - ale do konkretnej osoby - uwzględnij ją zarówno na blankiecie zamówienia dla kuriera jak i samej przesyłce. Wypełnij wszystkie pola adresowe: imiona, nazwiska, adresy - wraz z ulicą, numerami budynku czy mieszkania - oraz wpisz lokalizację.

Pamiętaj o kodzie pocztowym - przy zleceniach na wysyłki zagraniczne i w Polsce jest kluczowy dla prawidłowego sortowania przesyłek. Podaj numer telefonu oraz email odbiorcy, aby ułatwić z nim kontakt kurierowi doręczającemu paczkę.

W jakich godzinach kurier odbierze paczkę?

Firmy kurierskie starają się odbierać przesyłki maksymalnie szybko - już od rana w przypadku zleceń nadanych wieczorem poprzedniego dnia. KurJerzy.pl działa tak, by maksymalnie usprawnić ten proces. Paczki odbierane np. w okolicach południa mogą dotrzeć do odbiorcy już następnego dnia. Jeśli masz inne oczekiwania wobec godziny odbioru przesyłki od kuriera możesz pozostawić prośbę przez formularz online lub w inny sposób wskazać określony termin.

DHL

DHL zamów kuriera taniej

Wybierając Serwis kurierski KurJerzy.pl, możemy zamówić kuriera DHL i zapłacimy za nadanie przesyłki cenę niższą, niż u wielu innych operatorów logistycznych.

Jeśli interesuje nas zamówienie kuriera UPS, także możemy to zrobić, bez konieczności podpisywania zbędnych dokumentów.

InPost

Zamówienie kuriera InPost może być proste

Paczki wysyłane kurierem InPost są bardzo często wybieraną formą przesyłki przez kupujących na Allegro.

Warto dać możliwość wyboru tej opcji swoim klientom. Dzięki operatorowi logistycznemu KurJerzy.pl możesz to zrobić w bardzo łatwy sposób.

UPS

UPS zamów kuriera i nadaj paczkę taniej

Jeżeli zależy nam na wysyłce produktów kurierem UPS, to możemy tego dokonać za pomocą strony internetowej KurJerzy.pl. Po opłaceniu zlecenia i wydrukowaniu dokumentów przewozowych pracownik firmy kurierskiej odbierze od nas paczkę.

Jeśli wysyłkę zlecimy odpowiednio wcześniej, to zostanie ona od nas odebrana jeszcze tego samego dnia.

GLS

Nadaj paczkę taniej kurierem GLS

Aby zamówić kuriera GLS wystarczy wycenić przesyłkę na stronie KurJerzy.pl. Dzięki temu, mamy pewność, że wybierzemy optymalną ofertę, dopasowaną do paczki, którą chcemy nadać.

Do wyboru są nie tylko małe paczki, ale także duże przesyłki. Szeroka oferta pozwala na dopasowanie usług do oczekiwań każdego klienta.

ORLEN

Wygodne zamówienie dostawy dzieki Orlen

Kolejny wygodny sposób na nadanie i odbiór przesyłek dzięki usłudze Orlen.

Jeśli cenimy sobie niskie ceny przesyłek z opcją nadania i doręczenia do punktu to opcja Orlen jest idealnym rozwiązaniem. W tej usłudze mamy aż trzy przedziały wymiarowe przesyłek.

AMBRO

Nadaj paczkę taniej kurierem AMBRO

Chcąc nadać przesyłkę na palecie w atrakcyjnej cenie możemy skorzystać z usług firmy AMBRO w naszym serwisie. Szczególnie jeśli mamy do nadania części karoserii, silnik lub skrzynię biegów.

Niskie ceny i szybki czas doręczeń to doskonałe rozwiązanie dla małch i dużych firm.

FEDEX

Wyślij swoją paczkę w dowolne miejsce na świecie.

Chcąc nadać przesyłkę zagraniczną wystarczy skorzystać z naszego formularza i wybrać firmę FedEx. Szybkie czasy doręczeń do większości krajów na świecie stawiają FedEx w czołówce firm kurierskich.

Fedex to pełen profesjonalizm na każdym etapie transportu.

DPD

Wybierz siłę tradycji i markę, która jest symbolem

Cenisz sobie współpracę z największymi markami świata? Kluczową kwestią jest dla Ciebie rozpoznawalność przewoźnika i jego pozycja na światowym rynku logistycznym? DPD idealnie wpisuje się w Twoje oczekiwania. To jedna z firm szczególnie docenianych w branży e-commerce – choć oczywiście nie tylko.

Dzięki DPD wyślesz przesyłkę – również niestandardową – gdziekolwiek potrzebujesz.

Paczki kurierskie krajowe i zagraniczne

Serwis KurJerzy.pl pozwala na wysłanie przesyłek do Polski oraz do wielu krajów na całym świecie. Dzięki temu rozwiązaniu nadanie paczki DHL oraz FEDEX, przesyłki DPD, GLS, czy też przesyłek za pomocą UPS lub InPost jest dużo tańsze niż bezpośrednio w firmach kurierskich. Do dyspozycji otrzymujesz również nadawanie przesyłek pomiędzy urządzeniami dla ORLEN oraz Paczkomaty InPost. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że wszystkie przesyłki bezpiecznie i szybko oraz bez żadnych uszkodzeń dotrą do odbiorcy.

Szybkie i tanie nadanie paczki

Jeżeli zależy nam na wysyłce produktów kurierem UPS, to możemy tego dokonać za pomocą strony internetowej KurJerzy.pl. Po opłaceniu zlecenia i wydrukowaniu dokumentów przewozowych pracownik firmy kurierskiej odbierze od nas paczkę. Jeśli wysyłkę zlecimy odpowiednio wcześniej, to zostanie ona od nas odebrana jeszcze tego samego dnia.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.