Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Indonezji

Paczka z Indonezji

Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie.

Na terenie Indonezji znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Indonezji w kilka dni.

Nie musimy przynosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. Przewoźnik przybędzie po paczkę i przywiezie do Indonezji. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek z Indonezji


Artykuły na blogu powiązane z Indonezja

Paczka do Indonezji Indonezja to wyspiarskie państwo w Azji. Oficjalnym językiem jest indonezyjski, a najliczniejszą grupą etniczną są Jawajczycy. Pod względem liczby ludności zajmuje 4... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.