Paczka z Gibraltaru

Paczka z Gibraltaru na KurJerzy.pl

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.

Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Gibraltaru w kilka dni. Na terenie Gibraltaru mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po paczkę i przewiezie do Gibraltaru. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.