Paczka z Gibraltaru

Paczka z Gibraltaru na KurJerzy.pl

Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i przewiezie do Gibraltaru. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę z Gibraltaru w kilka dni. Na terenie Gibraltaru mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich.

Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.