Paczka z Haiti

Paczka z Haiti na KurJerzy.pl

Na terenie Haiti mieszczą się liczne placówki firm kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki z Haiti w kilka dni.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Nie musimy dźwigać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. Kurier przyjedzie po paczkę i dostarczy do Haiti. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.