Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Haiti

Paczka z Haiti

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po paczkę i doręczy do Haiti. Nie musimy donosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę z Haiti w kilka dni. Na terenie Haiti mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Haiti


Artykuły na blogu powiązane z Haiti

Paczka do Haiti

Paczka do Haiti Z pomocą kuriera możemy dostarczyć przesyłki zagraniczne także do Haiti. Wystarczy zgłosić taką chęć na stronie KurJerzy.pl w... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.