Paczka z Malawi

Przesyłki zagraniczne z Malawi

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Malawi
Koperta z Malawi
Koperta od:
144.31 zł brutto
Paczka z Malawi
Paczka 1kg już od:
236.42 zł brutto

Paczka z Malawi na KurJerzy.pl

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych.W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po paczkę i przywiezie do Malawi. Nie musimy dźwigać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.Na terenie Malawi mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy paczkę z Malawi w kilka dni.

Artykuły na blogu powiązane z Malawi

Grafika

Paczka do Malawi

Paczka do Malawi Malawi to państwo we wschodniej Afryce zaliczane do najsłabiej rozwiniętych na świecie. Gospodarka oparta jest głównie na rolnictwie, na wsiach mieszka 90% mieszkańców. Uprawia się tutaj przede wszystkim kukurydzę, ryż i fasolę. Kraj ten nie posiada dostępu do morza, ale na jej terenie znajduje się jezioro Niasa i rzeka Shire. 60% społeczeństwa … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.