Paczka z Malawi

Przesyłki zagraniczne z Malawi

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Malawi
Koperta z Malawi
Koperta od:
159.42 zł brutto
Paczka z Malawi
Paczka 1kg już od:
258.91 zł brutto

Paczka z Malawi na KurJerzy.pl

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.Poprzez kuriera przewieziemy paczkę z Malawi w kilka dni. Na terenie Malawi znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich.W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy nosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. Kurier pojawi się po przesyłkę i dostarczy do Malawi. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Artykuły na blogu powiązane z Malawi

Grafika

Paczka do Malawi

Paczka do Malawi Malawi to państwo we wschodniej Afryce zaliczane do najsłabiej rozwiniętych na świecie. Gospodarka oparta jest głównie na rolnictwie, na wsiach mieszka 90% mieszkańców. Uprawia się tutaj przede wszystkim kukurydzę, ryż i fasolę. Kraj ten nie posiada dostępu do morza, ale na jej terenie znajduje się jezioro Niasa i rzeka Shire. 60% społeczeństwa … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.