Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Malawi

Paczka z Malawi

Na terenie Malawi znajdują się liczne oddziały firm kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Malawi w kilka dni.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na całym globie.

Nie musimy nosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i dostarczy do Malawi. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek z Malawi


Artykuły na blogu powiązane z Malawi

Paczka do Malawi

Paczka do Malawi Malawi to państwo we wschodniej Afryce zaliczane do najsłabiej rozwiniętych na świecie. Gospodarka oparta jest głównie na rolnictwie, na wsiach mieszka 90% mieszkańców.... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.