Paczka z Jamajki

Przesyłki zagraniczne z Jamajki

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Jamajki
Koperta z Jamajki
Koperta od:
158.35 zł brutto
Paczka z Jamajki
Paczka 1kg już od:
223.54 zł brutto

Paczka z Jamajki na KurJerzy.pl

Na terenie Jamajki mieszczą się liczne placówki firm kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z Jamajki w kilka dni.W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy nosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i przywiezie do Jamajki. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy towary zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Artykuły na blogu powiązane z Jamajka

Grafika

Paczka do Jamajki

Paczka do Jamajki Jamajka to jednocześnie wyspa i państwo na Morzu Karaibskim należące do Wielkich Antyli. Kraj ten zamieszkuje prawie 3 mln mieszkańców, najliczniejszą grupą są Jamajczycy. Klimat sprzyja turystyce, średnia temperatura wynosi 27 °C, to największa zaleta tego regionu. Podstawą rozwoju gospodarczego jest eksploatacja boksytów. (rodzaj skały osadowej, wykorzystywanej w metalurgii) Bez żadnego problemu można … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.