Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Jamajki

Paczka z Jamajki

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie.

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Jamajki w kilka dni. Na terenie Jamajki mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.

Nie musimy przynosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po paczkę i dostarczy do Jamajki. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.


Zobacz cennik przesyłek z Jamajki


Artykuły na blogu powiązane z Jamajka

Paczka do Jamajki

Paczka do Jamajki Jamajka to jednocześnie wyspa i państwo na Morzu Karaibskim należące do Wielkich Antyli. Kraj ten zamieszkuje prawie 3 mln mieszkańców, najliczniejszą grupą są... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.