Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z St. John

Paczka z St. John

Nie musimy donosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przybędzie po towary i przewiezie do St. John. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę z St. John w kilka dni. Na terenie St. John mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich.

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek z St. John


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.