Paczka z St. John

Paczka z St. John

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po przesyłkę i przywiezie do St. John.

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy towary zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczkę z St. John w kilka dni. Na terenie St. John mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.