Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Armenii

Paczka z Armenii

Poprzez kuriera dostarczymy paczki z Armenii w kilka dni. Na terenie Armenii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich.

Nie musimy nosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Kurier przyjedzie po towary i dostarczy do Armenii.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek z Armenii


Artykuły na blogu powiązane z Armenia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.