Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Estonii

Paczka z Estonii

Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.

Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i przywiezie do Estonii. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Na terenie Estonii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy paczki z Estonii w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Estonii


Artykuły na blogu powiązane z Estonia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.