Paczka z Portugalii

Paczka z Portugalii na KurJerzy.pl

Na terenie Portugalii mieszczą się liczne placówki firm kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy paczkę z Portugalii w kilka dni.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i dostarczy do Portugalii. Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek z Portugalii


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.