Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Portugalii

Paczka z Portugalii

Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i przewiezie do Portugalii.

Od wielu lat z bez problemu dostarczamy towary zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie.

Na terenie Portugalii znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Portugalii w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Portugalii


Artykuły na blogu powiązane z Portugialia

Paczki do Polski z Portugalii Niejedna osoba chciałaby odwiedzić Lizbonę. Niektórzy mają tę przyjemność, że mogą tam mieszkać na co dzień. Jeśli są to Polacy, chcą oni nadawać paczki do... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.