Paczka z Portugalii

Paczka z Portugalii na KurJerzy.pl

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Kurier pojawi się po towary i doręczy do Portugalii. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy nosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.

Na terenie Portugalii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Portugalii w kilka dni.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek z Portugalii


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.