Paczka z Portugalii

Paczka z Portugalii na KurJerzy.pl

Nie musimy nosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i przywiezie do Portugalii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy towary zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

Poprzez kuriera dostarczymy paczkę z Portugalii w kilka dni. Na terenie Portugalii znajdują się liczne oddziały firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Portugalii


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.