Paczka z Portugalii

Paczka z Portugalii na KurJerzy.pl

Nie musimy donosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i doręczy do Portugalii. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Portugalii w kilka dni. Na terenie Portugalii znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich.

Od wielu lat z powodzeniem przewozimy towary zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek z Portugalii


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.