Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Portugalii

Paczka z Portugalii

Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.

Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Kurier przyjedzie po towary i doręczy do Portugalii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Na terenie Portugalii znajdują się liczne placówki firm kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy paczki z Portugalii w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Portugalii


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.