Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Malezji

Paczka z Malezji

Nie musimy donosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Kurier pojawi się po paczkę i doręczy do Malezji. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Poprzez kuriera przewieziemy paczkę z Malezji w kilka dni. Na terenie Malezji znajdują się liczne oddziały firm kurierskich.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie.


Zobacz cennik przesyłek z Malezji


Artykuły na blogu powiązane z Malezja

Paczka do Malezji

Paczka do Malezji Malezja to państwo w Azji Południowo-Wschodniej, którego gospodarka oparta jest na usługach i przemyśle. Eksportuje się stąd głównie kauczuk, olej palmowy oraz wyroby... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.