Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Malezji

Paczka z Malezji

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie.

Nie musimy dostarczać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i dostarczy do Malezji.

Na terenie Malezji znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki z Malezji w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Malezji


Artykuły na blogu powiązane z Malezja

Paczka do Malezji

Paczka do Malezji Malezja to państwo w Azji Południowo-Wschodniej, którego gospodarka oparta jest na usługach i przemyśle. Eksportuje się stąd głównie kauczuk, olej palmowy oraz wyroby... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.