Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Virgin Gorda

Paczka z Virgin Gorda

Nie musimy przynosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. Kurier przybędzie po towary i doręczy do Virgin Gorda. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie.

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczkę z Virgin Gorda w kilka dni. Na terenie Virgin Gorda mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Virgin Gorda


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.