Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Burundi

Paczka z Burundi

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę z Burundi w kilka dni. Na terenie Burundi mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich.

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Przewoźnik przybędzie po paczkę i przywiezie do Burundi. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy.

Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy towary zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek z Burundi


Artykuły na blogu powiązane z Burundi

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.