Paczka z Islandii

Przesyłki zagraniczne z Islandii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Islandii
Koperta z Islandii
Koperta od:
111.30 zł brutto
Paczka z Islandii
Paczka 1kg już od:
193.97 zł brutto

Paczka z Islandii na KurJerzy.pl

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.Na terenie Islandii znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki z Islandii w kilka dni.W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i dostarczy do Islandii. Nie musimy przynosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.

Artykuły na blogu powiązane z Islandia

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Islandii Islandia jest jednym z europejskich krajów znajdujących się na wyspie. Nie bez znaczenia jej nazwa oznacza „kraj lodu”, ponieważ w 11% powierzchnia Islandii pokryta jest lodowcami. Umiejscowiona w Europie Północnej, nieco oddalona od pozostałych państw. Należy do grupy krajów nordyckich (inaczej – kraje północne). Warto również dodać, że to … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.