Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Islandii

Paczka z Islandii

Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i dostarczy do Islandii. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Na terenie Islandii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy paczki z Islandii w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Islandii


Artykuły na blogu powiązane z Islandia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.