Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Islandii

Paczka z Islandii

Poprzez kuriera dostarczymy paczkę z Islandii w kilka dni. Na terenie Islandii mieszczą się liczne placówki firm kurierskich.

Nie musimy przynosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Kurier pojawi się po paczkę i dostarczy do Islandii. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przesyłamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek z Islandii


Artykuły na blogu powiązane z Islandia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.