Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Rwandy

Paczka z Rwandy

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki z Rwandy w kilka dni. Na terenie Rwandy mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy towary zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i przewiezie do Rwandy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek z Rwandy


Artykuły na blogu powiązane z Rwanda

Paczka do Rwandy

Paczka do Rwandy Rwanda (Republika Rwandy) to afrykańskie państwo położone pomiędzy Demokratyczną Republiką Konga a Tanzanią. Mieszka tu bardzo dużo młodych ludzi, których średnia wieku do... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.