Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Rwandy

Paczka z Rwandy

Przewoźnik przybędzie po paczkę i dostarczy do Rwandy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy nosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie.

Na terenie Rwandy znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Rwandy w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Rwandy


Artykuły na blogu powiązane z Rwanda

Paczka do Rwandy

Paczka do Rwandy Rwanda (Republika Rwandy) to afrykańskie państwo położone pomiędzy Demokratyczną Republiką Konga a Tanzanią. Mieszka tu bardzo dużo młodych ludzi, których średnia wieku do... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.