Śledzenie przesyłki UPS

Sprawdź aktualny status przesyłki UPS

Śledzenie przesyłki UPS

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Śledzenie przesyłki UPS

  Śledzenie online przesyłek UPS umożliwia numer przesyłki. Nadaje go bezpośrednio firma UPS. To kod, który rozpoczyna się zwykle od kombinacji "1Z". Wykorzystując ten indywidualny ciąg cyfr możesz poznać bieżącą lokalizację swojej przesyłki. Wykorzystując serwis KurJerzy.pl masz pełną kontrolę nad pozycją paczki. Informacja o jej lokalizacji odpowiada ostatniej pozycji podczas skanowania przesyłki w systemie UPS.

 • Jak śledzić paczki w UPS?

  Monitorowanie przesyłek UPS dostępne jest online w trybie 24-godzinnym. Po wpisaniu numeru przesyłki UPS w polu szukania paczki uzyskasz bezpośrednio wszystkie informacje dotyczące bieżącej sytuacji Twojej przesyłki. Lokalizacja paczki nie wymaga rejestracji lub innych mechanizmów logowania.


  Monitorowanie w trybie online umożliwia nie tylko zlokalizowanie paczki UPS, ale przeanalizowanie możliwego czasu dostarczania - na podstawie tego, gdzie znajduje się w danej chwili przesyłka.

 • Tracking przesyłki UPS - ważne informacje

   Firma kurierska UPS umożliwia dodatkowe opcje w trakcie dostarczania przesyłki:

   • System powiadomień o doręczeniach, co pozwala na odpowiednie zaplanowanie danego dnia.
   • Wyliczenie szacowanego czasu doręczenia i wprowadzanie zmian we wcześniej zaplanowanym terminie dostawy przesyłki.
   • Przekierowanie paczki do UPS Access Point czyli do punktów odbioru jeżeli np. odbiorcy nie ma pod wskazanym adresem w czasie gdy przesyłka będzie dostarczana przez kuriera UPS.
   • Edycja terminu doręczenia lub miejsca docelowego - należy jednak pamiętać, że zmiana adresu może doprowadzić do opóźnienia dostawy przesyłki i dodatkowych opłat.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier UPS

Grafika

Jak wysłać paczkę kurierem UPS

Kurierzy UPS, czyli United Parcel Service to międzynarodowa sieć przewozowa i logistyczna, która zapewnia obsługę zamówień od ponad stu lat. czytaj więcej


Grafika

UPS przyspieszy tanie przesyłki – dostawa w dwa dni

UPS, jedna z wiodących marek na rynku kurierskim, kładzie duży nacisk na rozwój kolejnych połączeń do – i z – Polski. Dzięki wprowadzeniu nowych rozwiązań we własnej sieci, UPS skróci czas dostawy w nowym kierunku. czytaj więcej


Grafika

UPS tworzy kurierską linię lotniczą używającą drony

Usługi kurierskie realizowane przez drony nabierają coraz ciekawszego wymiaru. Po fali zapowiedzi kolejne firmy zapewniające dostawy przesyłek odważnie kierują się ku niebu. UPS – jedna z największych marek logistycznych świata – zakłada własną linię lotniczą, która użyje dronów do dostaw paczek. Poligonem doświadczalnym nowej technologii będzie – co naturalne – teren Stanów Zjednoczonych. Tamtejszy oddział … czytaj więcej


Grafika

Firmy kurierskie już przygotowują się na świąteczne przesyłki

Świąteczne przesyłki powodują, że każdy pracownik jest na wagę – dosłownie – złota. Tak firmy kurierskie przygotowują się na obsługę lawinowo rosnących zamówień grudniowych. Świąteczne przesyłki kurierskie jeszcze przed kilkoma laty oznaczały prawdziwy Armageddon w branży logistycznej – niezależnie od lokalizacji. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.