Śledzenie przesyłki UPS

Sprawdź aktualny status przesyłki UPS

Śledzenie przesyłki UPS

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Śledzenie przesyłki UPS

  Śledzenie online przesyłek UPS umożliwia numer przesyłki. Nadaje go bezpośrednio firma UPS. To kod, który rozpoczyna się zwykle od kombinacji "1Z". Wykorzystując ten indywidualny ciąg cyfr możesz poznać bieżącą lokalizację swojej przesyłki. Wykorzystując serwis KurJerzy.pl masz pełną kontrolę nad pozycją paczki. Informacja o jej lokalizacji odpowiada ostatniej pozycji podczas skanowania przesyłki w systemie UPS.

 • Jak śledzić paczki w UPS?

  Monitorowanie przesyłek UPS dostępne jest online w trybie 24-godzinnym. Po wpisaniu numeru przesyłki UPS w polu szukania paczki uzyskasz bezpośrednio wszystkie informacje dotyczące bieżącej sytuacji Twojej przesyłki. Lokalizacja paczki nie wymaga rejestracji lub innych mechanizmów logowania.


  Monitorowanie w trybie online umożliwia nie tylko zlokalizowanie paczki UPS, ale przeanalizowanie możliwego czasu dostarczania - na podstawie tego, gdzie znajduje się w danej chwili przesyłka.

 • Tracking przesyłki UPS - ważne informacje

   Firma kurierska UPS umożliwia dodatkowe opcje w trakcie dostarczania przesyłki:

   • System powiadomień o doręczeniach, co pozwala na odpowiednie zaplanowanie danego dnia.
   • Wyliczenie szacowanego czasu doręczenia i wprowadzanie zmian we wcześniej zaplanowanym terminie dostawy przesyłki.
   • Przekierowanie paczki do UPS Access Point czyli do punktów odbioru jeżeli np. odbiorcy nie ma pod wskazanym adresem w czasie gdy przesyłka będzie dostarczana przez kuriera UPS.
   • Edycja terminu doręczenia lub miejsca docelowego - należy jednak pamiętać, że zmiana adresu może doprowadzić do opóźnienia dostawy przesyłki i dodatkowych opłat.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier UPS

Grafika

Kurier UPS i dopłaty w szczycie paczkowym – od kiedy obowiązują i jaka jest ich wartość? Sprawdź!

Okres przedświąteczny coraz bliżej, a wraz z nim, ilość przesyłek kurierskich zaczyna rosnąć. Wiele z nich to przesyłki niestandardowe i duże paczki. Firmy kurierskie kładą nacisk na to, aby efektywność przewozu była na jak najwyższym poziomie dlatego przewoźnik UPS, jak co roku decyduje się ograniczyć wysyłkę tego typu paczek. Dzięki temu, nawet w tym trudnym … czytaj więcej


Grafika

Kurier UPS i dopłaty w szczycie paczkowym – kiedy i w jakiej wysokości? Sprawdź!

Wielkimi krokami zbliża się okres przedświąteczny, a co za tym idzie, obłożenie kurierów przesyłkami zaczyna rosnąć. W transporcie pojawia się również coraz więcej przesyłek niestandardowych i duże paczki. czytaj więcej


Grafika

Informacja o aktualizacji cennika UPS i AmbroExpress

Z dniem 30 grudnia 2021r. nastąpi aktualizacja cennika UPS dla produktów zagranicznych oraz paletowych, natomiast aktualizacja cennika AmbroExpress nastąpi z dniem 1 stycznia 2022r. Nowe stawki na krajowe produkty kopertowe oraz paczki UPS zaczną obowiązywać od 14 stycznia 2022 roku. czytaj więcej


Grafika

Informacja o aktualizacji cennika UPS

Z dniem 28 grudnia 2020 r. nastąpiła aktualizacja cennika UPS. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.