Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Śledzenie przesyłki UPS

Sprawdź aktualny status przesyłki UPS

Śledzenie przesyłki UPS

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Śledzenie przesyłki UPS

  Śledzenie online przesyłek UPS umożliwia numer przesyłki. Nadaje go bezpośrednio firma UPS. To kod, który rozpoczyna się zwykle od kombinacji "1Z". Wykorzystując ten indywidualny ciąg cyfr możesz poznać bieżącą lokalizację swojej przesyłki. Wykorzystując serwis KurJerzy.pl masz pełną kontrolę nad pozycją paczki. Informacja o jej lokalizacji odpowiada ostatniej pozycji podczas skanowania przesyłki w systemie UPS.

 • Jak śledzić paczki w UPS?

  Monitorowanie przesyłek UPS dostępne jest online w trybie 24-godzinnym. Po wpisaniu numeru przesyłki UPS w polu szukania paczki uzyskasz bezpośrednio wszystkie informacje dotyczące bieżącej sytuacji Twojej przesyłki. Lokalizacja paczki nie wymaga rejestracji lub innych mechanizmów logowania.


  Monitorowanie w trybie online umożliwia nie tylko zlokalizowanie paczki UPS, ale przeanalizowanie możliwego czasu dostarczania - na podstawie tego, gdzie znajduje się w danej chwili przesyłka.

 • Tracking przesyłki UPS - ważne informacje

   Firma kurierska UPS umożliwia dodatkowe opcje w trakcie dostarczania przesyłki:

   • System powiadomień o doręczeniach, co pozwala na odpowiednie zaplanowanie danego dnia.
   • Wyliczenie szacowanego czasu doręczenia i wprowadzanie zmian we wcześniej zaplanowanym terminie dostawy przesyłki.
   • Przekierowanie paczki do UPS Access Point czyli do punktów odbioru jeżeli np. odbiorcy nie ma pod wskazanym adresem w czasie gdy przesyłka będzie dostarczana przez kuriera UPS.
   • Edycja terminu doręczenia lub miejsca docelowego - należy jednak pamiętać, że zmiana adresu może doprowadzić do opóźnienia dostawy przesyłki i dodatkowych opłat.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier UPS

Grafika

Jak zwiększyć zysk e-sklepu dzięki firmie kurierskiej?

Jak zwiększyć zysk e-sklepu dzięki firmie kurierskiej? Firma kurierska UPS pomoże właścicielom sklepów internetowych w optymalizacji zysków. Wspólnie z Izbą Gospodarki Elektronicznej opracowała poradnik, który pokazuje, jak można zwiększyć zyski z e-commerce wykorzystując coraz większe możliwości firm przewozowych. czytaj więcej


Grafika

Ranking firm kurierskich, czyli dominacja DPD i DHL

Ranking firm kurierskich, czyli dominacja DPD i DHL Ranking firm kurierskich z pewnością nie daje jednoznacznej odpowiedzi na to, jaki przewoźnik jest najlepszy w kontekście e-commerce. Pozwala jednak sprawdzić, które marki są najpopularniejsze w środowisku klientów. Mnogość zamówień w sklepach internetowych sprawia, że Polacy coraz częściej korzystają z tych kurierów, których już poznali – i … czytaj więcej


Grafika

Loop, czyli świetny ekologiczny pomysł od UPS

Loop, czyli świetny ekologiczny pomysł od UPS Loop to rozwiązanie, które firma kurierska UPS przetestuje jeszcze w 2019 r. Doskonale wpisuje się w założenia jakże istotnej ekologii. To opakowanie przeznaczone do wielokrotnego użytku. Jak wyglądać miałyby realia e-commerce w tym zakresie? czytaj więcej


Grafika

Zmiany wymiarów granicznych UPS

Zmiany wymiarów granicznych UPS Z dniem 6 maja 2019 roku firma UPS wprowadzi pewne zmiany dla swoich usług. Dotyczą one granicznych wymiarów dla usługi Dużej paczki i Przekroczonych wymiarów. Jak twierdzi przewoźnik, wprowadzane zmiany mają na celu zwiększenie wydajności działania sortowni. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.