Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Antigua i Barbuda

Paczka z Antigua i Barbuda

Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z Antigua i Barbuda w kilka dni. Na terenie Antigua i Barbuda mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.

Przewoźnik przybędzie po paczkę i przywiezie do Antigua i Barbuda. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie.


Zobacz cennik przesyłek z Antigua i Barbuda


Artykuły na blogu powiązane z Antigua i Barbuda

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.