Paczka do Francji

Przesyłki zagraniczne do Francji

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Francji
Koperta do Francji
Koperta od:
69.37 zł brutto
Paczka do Francji
Paczka 1kg już od:
69.37 zł brutto

Paczka do Francji na KurJerzy.pl

Bonjour! - tak mógłby przywitać się kurier dostarczający przesyłki z Polski do Francji i z powrotem. Paczki, import - eksport i dostawy to już codzienność relacji obu państw. Wybierając serwis KurJerzy.pl zlecisz usługi kurierskie do Francji szybko, przez internet i w atrakcyjnej cenie - a wszystko to wymaga zaledwie kilku klików. Paczki do Francji to w dużej mierze nie tylko prywatne zlecenia na dostawy przesyłek do rodziny, ale efekt wymiany handlowej. Relacje Polska-Francja są - mimo zawirowań politycznych - dość ścisłe, a handel między tymi krajami to ponad 5 proc. udziału w całym polskim eksporcie. Jakie towary generują najwięcej wysyłek do Francji? To przede wszystkim maszyny i urządzenia mechaniczne oraz elektryczne - a także części zamienne. Przesyłki do Francji obejmują również tworzywa sztuczne i tworzone z nich artykuły.
Z biznesowego punktu widzenia, dostawa paczek do Francji często bywa postrzegana jako etap przeładunkowy. Kraj ten uznawany jest za swoistą bramę do krajów Afryki Północnej. W efekcie, zakładając np. aktywną sprzedaż do krajów tego regionu początkowo przesyłki trafiają do Francji.

Wysyłka paczek do wszystkich regionów Francji

Firmy kurierskie zapewniające dostawy przesyłek do Francji zapewniają szybką - ok. trzydniową - realizację zamówień do wszystkich regionów tego kraju. Bretania, Nowa Akwitania, Korsyka, Prowansja czy Owernia - gdziekolwiek planujesz wysyłki, sprawne usługi kurierskie zapewnią czołowi przewoźnicy Europy. Cena paczki do Francji wynika przede wszystkim nie z lokalizacji - sieć dostaw wewnętrznych w kraju jest bardzo zaawansowana - ale z gabarytów wysyłanej przesyłki. Np. koszt przesyłki o rozmiarach ok. 25x20x8 cm i wadze 1 kg według stanu na początek roku 2020 wynosi nieco ok 60 zł brutto - w takich cenach dostawy zapewniają np. firmy UPS i GLS.
Aby najtaniej wysłać paczkę do Francji warto nie tylko przeanalizować oferty firm kurierskich - takie możliwości zapewnia serwis KurJerzy.pl - ale również prawidłowo oszacować gabaryty i wagę paczki.

Jak wysłać przesyłki do Francji tanio i przez internet?

Serwis KurJerzy.pl zapewni wszystko, czego potrzebujesz: to szybkie przesyłki do Francji - i z niej do Polski - również w trybie door-to-door i obejmujące pełen monitoring dostawy paczki. Jeśli zastanawiasz się, jak zorganizować wysyłkę towaru do Francji - wszystko zrobisz on-line. Ten kierunek stał się czymś naturalnym dla osób regularnie korzystających z usług przewoźników. Kurierzy do Francji dostarczają towar we wszystkich regionach codziennie. Paryż, Marsylia, Lyon, Tuluza czy Nicea - gdziekolwiek planujesz wysyłkę, wysoka częstotliwość paczek sprawia, że dostawa jest zaskakująco szybka.
W ten sposób ograniczysz koszty i cenę przesyłki Polska-Francja, a jednocześnie zadbasz o swój czas - zamówienie firmy przez serwis KurJerzy.pl odbywa się w pełni przez internet i bez uciążliwego czekania w kolejce do stacjonarnego okienka. To najtańszy kurier - wskazany przez Ciebie - odbierze paczkę w określonej lokalizacji.

Zlecenie kurierskie do Francji przez serwis KurJerzy.pl

Do Francji dostarczysz każdą standardową przesyłkę, choć możesz sprawdzić również, czy firmy kurierskie podejmą np. palety. Cała procedura jest wyjątkowo prosta i intuicyjna. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, wysyłka paczki do Francji jest łatwiejsza niż myślisz. Wystarczy, że skorzystasz z formularza, który znajdziesz na głównej stronie serwisu. Tam sprecyzuj ogólne wymiary przesyłki do Francji. Koniecznie pamiętaj również o tym, by zaznaczyć kraj odbioru paczki. Nasz system, w porozumieniu z przewoźnikami błyskawicznie wyliczy koszty podjęcia przesyłki. W ten sposób szybko dowiesz się, jaki będzie cennik wysyłki paczki do Francji - lub z niej do Polski - w zależności od jej gabarytów. Myślisz, że do formalności podano za mało szczegółów? Nie przejmuj się - w kolejnym etapie możesz dodać szczegółowe informacje dotyczące przesyłki. Nasz system potrzebuje m.in. dodatkowych wymiarów, a także oczywiście danych adresowych odbiorcy i nadawcy.

Zaprezentujemy wszystkie możliwe opcje podjęcia przesyłki przez firmy kurierskie dostarczające paczki do Francji. To Ty zdecydujesz, jaka oferta jest najlepsza - cenowo lub pod względem wiarygodności przewoźnika. Później wystarczy potwierdzić zamówienie, a opłata za przesyłkę do Francji zostanie ściągnięta z Twojego salda na KurJerzy.pl. W ten sposób zlecenie na dostawę kurierską paczki na trasie Francja-Polska odbędzie się w pełni przez internet: od obliczenia kosztów przez opłatę za dostawę po śledzenie paczki. Zwracamy szczególną uwagę na szybkość obsługi osób planujących wysyłkę paczki do Francji lub w odwrotnym kierunku. Stąd wszystkie dane związane z terminem dostawy czy kosztami analizowane są w trybie rzeczywistym - według bieżących ustaleń z firmami kurierskimi. W ten sposób masz pełną kontrolę nad wysyłką. Dodatkowo, serwis KurJerzy.pl umożliwia śledzenie i pełen monitoring przesyłki wysłanej do Francji. Zlecając usługę kurierską masz więc pewność, że trafi na czas i na miejsce, a jednocześnie w atrakcyjnej cenie.

Artykuły na blogu powiązane z Francja

Grafika

Usługi drobnicowe odgrywają coraz większą rolę w przypadku marek dotychczas kojarzonych głównie z większym i cięższym transportem. Przykładem jest polityka PEKAES. Kolejny pomysł tego operatora logistycznego to rozwój usług na trasie Francja-Polska. czytaj więcej

Grafika

Na paryskim lotnisku Charlesa de Gaulle’a powstanie centrum obsługi przesyłek ekspresowych FedEx. Budowa rozpocznie się latem 2017 roku, a obiekt ten ma zostać otwarty w 2019 roku. Centrum logistyczne zostanie wyposażone w ekonomiczne oświetlenie LED i zbudowane przy użyciu materiałów przyjaznych dla środowiska. Wydajność nowobudowanej sortowni zwiększy się o ponad 40% dzięki wyposażeniu w najnowocześniejsze … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.