Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Francji

Paczka do Francji

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy paczkę do Francji w kilka dni. Na terenie Francji są liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie.

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy nosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Kurier przyjedzie po przesyłkę i doręczy do Francji. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek do Francji


Artykuły na blogu powiązane z Francja

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.