Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Pakistanu

Paczka z Pakistanu

Na terenie Pakistanu znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy paczki z Pakistanu w kilka dni.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po przesyłkę i dostarczy do Pakistanu. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy.

Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy towary zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie.


Zobacz cennik przesyłek z Pakistanu


Artykuły na blogu powiązane z Pakistan

Paczka do Pakistanu Pakistan to islamskie państwo położone nad Morzem Arabskim w południowej części Azji. Produkuje się tu szyte ręcznie piłki do siatkówki, piłki nożnej oraz rugby a także... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.