Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Truku

Paczka z Truku

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki z Truku w kilka dni. Na terenie Truku znajdują się liczne placówki firm kurierskich.

Od wielu lat z bez problemu dostarczamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i doręczy do Truku. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek z Truku


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.