Paczka z Wysp Marshalla

Przesyłki zagraniczne z Wysp Marshalla

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Wysp Marshalla
Koperta z Wysp Marshalla
Koperta od:
144.31 zł brutto
Paczka z Wysp Marshalla
Paczka 1kg już od:
236.42 zł brutto

Paczka z Wysp Marshalla na KurJerzy.pl

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.Kurier przyjedzie po przesyłkę i przewiezie do Wysp Marshalla. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy.Poprzez kuriera dostarczymy paczki z Wysp Marshalla w kilka dni. Na terenie Wysp Marshalla znajdują się liczne placówki firm kurierskich.

Artykuły na blogu powiązane z Marshalla Wyspy

Grafika

Paczka do Wysp Marshalla Wyspy Marshalla to państwo wyspiarskie na Oceanie Spokojnym. Cały kompleks składa się z 1225 wysepek rozrzuconych na zachodnim Pacyfiku. Nazwa pochodzi od nazwiska kapitana Johna Marshalla, który dotarł tutaj w 1788 roku. Gospodarka tego regionu rozwijana jest dzięki pomocy Stanów Zjednoczonych. Popularne jest też rolnictwo, uprawia się głównie palmy kokosowe, pomidory, … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.