Paczka z Wysp Marshalla

Przesyłki zagraniczne z Wysp Marshalla

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Wysp Marshalla
Koperta z Wysp Marshalla
Koperta od:
158.40 zł brutto
Paczka z Wysp Marshalla
Paczka 1kg już od:
251.96 zł brutto

Paczka z Wysp Marshalla na KurJerzy.pl

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie.Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę z Wysp Marshalla w kilka dni. Na terenie Wysp Marshalla znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich.Nie musimy dźwigać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po towary i dostarczy do Wysp Marshalla. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Artykuły na blogu powiązane z Marshalla Wyspy

Grafika

Paczka do Wysp Marshalla Wyspy Marshalla to państwo wyspiarskie na Oceanie Spokojnym. Cały kompleks składa się z 1225 wysepek rozrzuconych na zachodnim Pacyfiku. Nazwa pochodzi od nazwiska kapitana Johna Marshalla, który dotarł tutaj w 1788 roku. Gospodarka tego regionu rozwijana jest dzięki pomocy Stanów Zjednoczonych. Popularne jest też rolnictwo, uprawia się głównie palmy kokosowe, pomidory, … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.