Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z St. Christopher

Paczka z St. Christopher

Kurier pojawi się po towary i doręczy do St. Christopher. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Na terenie St. Christopher mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z St. Christopher w kilka dni.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek z St. Christopher


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.