Paczka z Serbii

Przesyłki zagraniczne z Serbii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Serbii
Koperta z Serbii
Koperta od:
116.12 zł brutto
Paczka z Serbii
Paczka 1kg już od:
191.29 zł brutto

Paczka z Serbii na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy donosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przybędzie po paczkę i doręczy do Serbii.Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie.Na terenie Serbii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Serbii w kilka dni.

Artykuły na blogu powiązane z Serbia

Grafika

Paczka do Serbii

Paczka do Serbii Serbia to państwo w południowej Europie, które powstało 5 czerwca 2006 roku po rozpadzie Serbii i Czarnogóry. 2/3 jej terytorium znajduje się na Bałkanach. 82% społeczeństwa stanowią Serbowie. Firmy kurierskie pomagają, aby paczka do Serbii została doręczona bez żadnych problemów. Należy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy na KurJerzy.pl, a kurier przyjedzie po paczkę … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.