Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Serbii

Paczka z Serbii

Na terenie Serbii mieszczą się liczne placówki firm kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Serbii w kilka dni.

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy nosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Kurier przybędzie po paczkę i doręczy do Serbii.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy towary zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek z Serbii


Artykuły na blogu powiązane z Serbia

Paczka do Serbii

Paczka do Serbii Serbia to państwo w południowej Europie, które powstało 5 czerwca 2006 roku po rozpadzie Serbii i Czarnogóry. 2/3 jej terytorium znajduje się na Bałkanach. 82%... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.