Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Brazylii

Paczka z Brazylii

Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. Kurier pojawi się po towary i przewiezie do Brazylii. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Na terenie Brazylii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Brazylii w kilka dni.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek z Brazylii


Artykuły na blogu powiązane z Brazylia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.