Paczka do Anglii

Przesyłki zagraniczne do Anglii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Anglii
Koperta do Anglii
Koperta od:
82.22 zł brutto
Paczka do Anglii
Paczka 1kg już od:
72.35 zł brutto

Paczka do Anglii na KurJerzy.pl

Paczki do Anglii zyskały na popularności wraz z masową emigracją Polaków na Wyspy. Dziś usługi kurierskie w tym kierunku należą do najpopularniejszych zleceń zarówno prywatnych jak i biznesowych. Sprzyja temu szybkość obsługi. Przesyłki do Anglii dostarczane są w oparciu o przyspieszone procedury i według standardowej obsługi - niezależnie od zawirowań wobec relacji Anglii i Unii Europejskiej. Również kwestia wyjścia ze Wspólnoty nie przekłada się obecnie na terminy i jakość dostaw przesyłek na Wyspy.

Paczki i przesyłki kurierskie z Polski do Anglii

W serwisie KurJerzy.pl możesz liczyć zawsze na aktualne warunki dostawy paczki do Anglii. Obejmuje to zarówno czas doręczenia jak i cennik przesyłek z Polski na Wyspy. Masz również pełną swobodę wyboru oraz kompleksową wiedzę ile będzie kosztowała paczka oraz jakie firmy mogą ją dostarczyć szybko i na atrakcyjnych warunkach. To Ty decydujesz, który kurier Polska-Anglia będzie odpowiedzialna za przewiezienie przesyłki. Korzystając z serwisu KurJerzy.pl masz pełną kontrolę nad tym, co dzieje się z paczką. System do monitorowania przesyłki powoduje, że na bieżąco dostarczamy informacji o zmianach statusu każdej przesyłki adresowanej do Wielkiej Brytanii.
Ponad 8-milionowy Londyn, Birmingham, Leeds czy też Glasgow lub Sheffield oraz wszelkie inne miasta i miejscowości - zasięg dostaw kurierskich obejmuje oczywiście cały teren Wielkiej Brytanii. Gdziekolwiek planujesz wysyłkę paczki Polska-Anglia, zlecisz ją przez internet w serwisie KurJerzy.pl.

Jak wysłać paczkę do Anglii

Procedura wysyłki jest w pełni intuicyjna. Po wejściu na serwis KurJerzy.pl w głównym oknie odnajdziesz pole do wypełnienia. Zawiera ono nie tylko szczegółowe parametry przesyłki, ale i kraj nadania oraz - co kluczowe - doręczenia. Po wprowadzeniu Anglii zmieni się - co naturalne - cennik usługi kurierskiej. Możesz mieć jednak pewność, że to niezmiennie atrakcyjna cena za dostawę przesyłki. Pamiętaj, że KurJerzy.pl zapewnia porównanie aktualnych cen przesyłek kurierskich do Anglii - warto przeanalizować rynek pod tym kątem, by wybrać najkorzystniejszą opcję. Różnice cenowe między konkretnymi propozycjami np. UPS i GLS mogą sięgać nawet kilkudziesięciu zł. Na ostateczną cenę wpływają nie tylko gabaryty i ciężar przesyłki do Anglii, ale również - o czym łatwo zapomnieć - konkretna data wysyłki. Stąd tak ważne jest regularne sprawdzanie cen usług planując zlecenie online.
Po wprowadzeniu wszystkich danych kliknij przycisk "Dodaj przesyłkę". Nasz serwis przekieruje Cię na podstronę zamówienia paczki do Anglii. Na tym etapie sprecyzujesz m.in. sposób nadania, wprowadzisz szczegółowe dane nadawcy i odbiorcy. Oczywiście wybierzesz również odpowiadającego Ci przewoźnika.
Zwróć szczególną uwagę na dane adresowe osoby lub podmiotu, który ma odebrać przesyłki wysyłane z Polski do Anglii. Dotyczy to m.in. oznaczenia kodu pocztowego. Prawidłowy przyspiesza dostarczenie
przesyłki - dotyczy to szczególnie niewielkich miejscowości.

Kurier Polska-Anglia przez internet

Wybierając nasz serwis możesz być pewny jakości kompleksowej usługi. Serwis działa codziennie i opiera się na bieżących możliwościach logistycznych najlepszych przewoźników. Taki przegląd sytuacji daje ci wszystkie dane niezbędne do tego, by paczka do Anglii została dostarczona szybko, pewnie, a zarazem tanio. Analizujemy rynek przewoźników - to zweryfikowane firmy kurierskie regularnie dostarczające przesyłki do Anglii. Porównywarka odpowie Ci na pytanie, która oferta będzie najkorzystniejsza cenowo i logistycznie. W ten sposób zapewnimy tanie paczki do Anglii wraz ze śledzeniem przesyłki na każdym etapie jej dostarczenia.
A cały proces - od analizy przez zamówienie usługi po monitoring - wykonasz w trybie on-line.

Jak długo trwa dostawa przesyłki do Anglii?

Wiele zależy tu od daty wysyłki; można jednak przyjąć, że paczki na Wyspy docierają do odbiorcy po ok. 3 dniach od złożenia zlecenia. Firmy kurierskie oferujące transport przesyłek do Anglii i całej Wielkiej Brytanii konsekwentnie przyspieszają czas doręczenia paczki. Wynika to m.in. z rosnącej sieci sortowni obsługujących paczki na Wyspy. W efekcie można spodziewać się, że przesyłki adresowane do metropolii londyńskiej lub w okolice innych największych miast Anglii znajdą się w rękach adresata szybciej niż paczki kierowane np. na peryferia kraju. Niemniej czas dostawy paczki do Wielkiej Brytanii nie powinien przekraczać przeciętnie ok. 4 dni.

Porównywarka cen przesyłek do Anglii

Dlaczego warto wybrać serwis KurJerzy.pl? Porównywarka cen i usług kurierskich zapewnia dostawy przesyłek do wszystkich krajów - oferta na linii Polska-Wielka Brytania jest szczególnie rozbudowana. Zapewniamy m.in. zamówienie kuriera do Anglii online wiodących marek - usługi obejmują zarówno standardowe przesyłki np. do rodziny jak i większe gabaryty związane z działalnością biznesową. Ściśle współpracujemy w tym zakresie zarówno z markami zagranicznymi mającymi oddziały w Polsce jak i przedstawicielstwami firm kurierskich na Wyspach. Sprzyja to zarówno szybkiej dostawie jak i precyzyjnej wycenie usług przewozowych do Anglii.

Artykuły na blogu powiązane z Anglia

Grafika

Po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, przesyłki do Anglii wiążą się z większą liczbą ograniczeń prawnych. Dotyczy to chociażby przepisów celnych. Na jakie kwestie powinieneś zwrócić uwagę, nadając paczkę do Londynu, Manchesteru lub innego miasta z Anglii? Sprawdzamy! czytaj więcej

Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.