Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Czadu

Paczka z Czadu

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

Poprzez kuriera przewieziemy paczkę z Czadu w kilka dni. Na terenie Czadu znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich.

Kurier pojawi się po paczkę i przywiezie do Czadu. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek z Czadu


Artykuły na blogu powiązane z Czad

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.