Paczka z Słowacji

Przesyłki zagraniczne z Słowacji

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Słowacji
Koperta z Słowacji
Koperta od:
94.39 zł brutto
Paczka z Słowacji
Paczka 1kg już od:
94.39 zł brutto

Paczka z Słowacji na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i dostarczy do Słowacji. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy.Na terenie Słowacji mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę z Słowacji w kilka dni.Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie.

Artykuły na blogu powiązane z Słowacja

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka na Słowację Jednym z najbliższych sąsiadów Polski jest Słowacja. Kraj ten zachwyca pięknym krajobrazem. Dzielimy z nim Rysy, jedne z największych gór w tym regionie. Na tamtych terenach znajdziemy również Słowacki Raj, który jest jedną z największych atrakcji turystycznych. Wyjeżdżając na wakacje na Słowację, możemy kąpać się w termalnych źródłach, które … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.