Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Słowacji

Paczka z Słowacji

Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z Słowacji w kilka dni. Na terenie Słowacji mieszczą się liczne placówki firm kurierskich.

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.

Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Przewoźnik przyjedzie po towary i dostarczy do Słowacji. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek z Słowacji


Artykuły na blogu powiązane z Słowacja

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.