Paczka z Słowacji

Paczka z Słowacji na KurJerzy.pl

Od wielu lat z bez problemu przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy nosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i dostarczy do Słowacji. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Słowacji w kilka dni. Na terenie Słowacji znajdują się liczne oddziały firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Słowacji


Artykuły na blogu powiązane z Słowacja

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka na Słowację Jednym z najbliższych sąsiadów Polski jest Słowacja. Kraj ten zachwyca pięknym krajobrazem. Dzielimy z nim Rysy, jedne z największych gór w tym regionie. Na tamtych terenach znajdziemy również Słowacki Raj, który jest jedną z największych atrakcji turystycznych. Wyjeżdżając na wakacje na Słowację, możemy kąpać się w termalnych źródłach, które … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.