Paczka z Słowacji

Przesyłki zagraniczne z Słowacji

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Słowacji
Koperta z Słowacji
Koperta od:
93.47 zł brutto
Paczka z Słowacji
Paczka 1kg już od:
93.47 zł brutto

Paczka z Słowacji na KurJerzy.pl

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po towary i dostarczy do Słowacji. Nie musimy nosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z Słowacji w kilka dni. Na terenie Słowacji znajdują się liczne placówki firm kurierskich.

Artykuły na blogu powiązane z Słowacja

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka na Słowację Jednym z najbliższych sąsiadów Polski jest Słowacja. Kraj ten zachwyca pięknym krajobrazem. Dzielimy z nim Rysy, jedne z największych gór w tym regionie. Na tamtych terenach znajdziemy również Słowacki Raj, który jest jedną z największych atrakcji turystycznych. Wyjeżdżając na wakacje na Słowację, możemy kąpać się w termalnych źródłach, które … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.