Paczka z Słowacji

Przesyłki zagraniczne z Słowacji

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Słowacji
Koperta z Słowacji
Koperta od:
96.27 zł brutto
Paczka z Słowacji
Paczka 1kg już od:
96.27 zł brutto

Paczka z Słowacji na KurJerzy.pl

Nie musimy przynosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i przywiezie do Słowacji. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Słowacji w kilka dni. Na terenie Słowacji znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich.Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie.

Artykuły na blogu powiązane z Słowacja

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka na Słowację Jednym z najbliższych sąsiadów Polski jest Słowacja. Kraj ten zachwyca pięknym krajobrazem. Dzielimy z nim Rysy, jedne z największych gór w tym regionie. Na tamtych terenach znajdziemy również Słowacki Raj, który jest jedną z największych atrakcji turystycznych. Wyjeżdżając na wakacje na Słowację, możemy kąpać się w termalnych źródłach, które … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.