Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Holandii

Paczka z Holandii

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy towary zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie.

Poprzez kuriera dostarczymy paczkę z Holandii w kilka dni. Na terenie Holandii znajdują się liczne placówki firm kurierskich.

Nie musimy dźwigać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po przesyłkę i doręczy do Holandii. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.


Zobacz cennik przesyłek z Holandii


Artykuły na blogu powiązane z Holandia

Paczka z Holandii

Paczka z Holandii Holandia słynie przede wszystkim z pięknych plantacji tulipanów. Każdy miłośników tych kwiatów powinien do tego kraju się wybrać. Oczywiście m.in. w Amsterdamie znajduje... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.