Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Nevis

Paczka z Nevis

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy towary zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po towary i doręczy do Nevis. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy nosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy.

Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Nevis w kilka dni. Na terenie Nevis znajdują się liczne oddziały firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Nevis


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.