Paczka z Jordanii

Przesyłki zagraniczne z Jordanii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Jordanii
Koperta z Jordanii
Koperta od:
132.76 zł brutto
Paczka z Jordanii
Paczka 1kg już od:
227.53 zł brutto

Paczka z Jordanii na KurJerzy.pl

Na terenie Jordanii znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Jordanii w kilka dni.W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po towary i dostarczy do Jordanii.Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy towary zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Artykuły na blogu powiązane z Jordania

Grafika

Paczka do Jordanii

Paczka do Jordanii Jordania (pełna nazwa brzmi Jordańskie Królestwo Haszymidzkie) to państwo znajdujące się w Azji Południowo-Zachodniej. Rolnictwo jest tu mocno ograniczone. Zaledwie 4,5% ziem nadaje się pod uprawę. Jej gospodarka oparta jest na złożach fosforytów. Największa grupą etniczną w tym regionie są Arabowie stanowiący 98% mieszkańców. Obowiązującą religią jest islam. Władzę sprawuje król, w … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.