Paczka z Jordanii

Przesyłki zagraniczne z Jordanii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Jordanii
Koperta z Jordanii
Koperta od:
127.30 zł brutto
Paczka z Jordanii
Paczka 1kg już od:
214.64 zł brutto

Paczka z Jordanii na KurJerzy.pl

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Jordanii w kilka dni. Na terenie Jordanii znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich.W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po towary i dostarczy do Jordanii.Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie.

Artykuły na blogu powiązane z Jordania

Grafika

Paczka do Jordanii

Paczka do Jordanii Jordania (pełna nazwa brzmi Jordańskie Królestwo Haszymidzkie) to państwo znajdujące się w Azji Południowo-Zachodniej. Rolnictwo jest tu mocno ograniczone. Zaledwie 4,5% ziem nadaje się pod uprawę. Jej gospodarka oparta jest na złożach fosforytów. Największa grupą etniczną w tym regionie są Arabowie stanowiący 98% mieszkańców. Obowiązującą religią jest islam. Władzę sprawuje król, w … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.