Paczka z Rumunii

Paczka z Rumunii na KurJerzy.pl

Od wielu lat z bez problemu przesyłamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.

Poprzez kuriera dostarczymy paczki z Rumunii w kilka dni. Na terenie Rumunii mieszczą się liczne placówki firm kurierskich.

Przewoźnik przyjedzie po towary i przywiezie do Rumunii. Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek z Rumunii


Artykuły na blogu powiązane z Rumunia

Grafika
Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.