Paczka z Rumunii

Przesyłki zagraniczne z Rumunii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Rumunii
Koperta z Rumunii
Koperta od:
121.65 zł brutto
Paczka z Rumunii
Paczka 1kg już od:
128.13 zł brutto

Paczka z Rumunii na KurJerzy.pl

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie.Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczkę z Rumunii w kilka dni. Na terenie Rumunii mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.Nie musimy nosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po paczkę i przywiezie do Rumunii. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Artykuły na blogu powiązane z Rumunia

Grafika
Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Rumunii Częstym kierunkiem wycieczek wakacyjnych jest ostatnio Rumunia. Kraj zachwyca swoimi pięknymi terenami. Można tam zarówno wypocząć, jak i pozwiedzać, co wielu turystom przypada do gustu. Kraj ma dostęp do Morza Czarnego, co stanowi dodatkową atrakcję. Największymi mniejszościami etnicznymi w tym kraju są Węgrzy i Romowie. Polacy stanowią zaledwie 0,02% … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.