Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Rumunii

Paczka z Rumunii

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy towary zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i doręczy do Rumunii. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy.

Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Rumunii w kilka dni. Na terenie Rumunii znajdują się liczne oddziały firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Rumunii


Artykuły na blogu powiązane z Rumunia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.