Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Rumunii

Paczka z Rumunii

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy nosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po paczkę i dostarczy do Rumunii.

Od wielu lat z powodzeniem przewozimy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę z Rumunii w kilka dni. Na terenie Rumunii znajdują się liczne placówki firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Rumunii


Artykuły na blogu powiązane z Rumunia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.