Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Grenady

Paczka z Grenady

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Grenady w kilka dni. Na terenie Grenady znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po przesyłkę i przewiezie do Grenady. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek z Grenady


Artykuły na blogu powiązane z Grenada

Paczka do Grenady

Paczka do Grenady Grenada to państwo wyspiarskie na Morzu Karaibskim. Jest to jedno z najmniejszych państw na zachodzie naszej półkuli. Większość społeczeństwa stanowią Murzyni. Mieszkają... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.