Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Grenady

Paczka z Grenady

Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z Grenady w kilka dni. Na terenie Grenady znajdują się liczne placówki firm kurierskich.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po przesyłkę i doręczy do Grenady. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek z Grenady


Artykuły na blogu powiązane z Grenada

Paczka do Grenady

Paczka do Grenady Grenada to państwo wyspiarskie na Morzu Karaibskim. Jest to jedno z najmniejszych państw na zachodzie naszej półkuli. Większość społeczeństwa stanowią Murzyni. Mieszkają... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.