Śledzenie przesyłki AMBRO Express

Sprawdź aktualny status przesyłki AMBRO Express

Śledzenie przesyłki AMBRO Express

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Śledzenie przesyłki AMBRO Express

  Ambro Express to polska firma, która powstała w 1990 roku i działa szczególnie aktywnie w przewożeniu nietypowych przesyłek kurierskich. Z jej pomocą przetransportujesz między innymi meble, ładunki wielkogabarytowe i ciężkie przedmioty. Jest wszechstronnym kurierem, operującym na terenie całego kraju. Za pomocą naszej strony internetowej, możesz śledzić swoją przesyłkę. Usługa jest w pełni darmowa i nie wymaga do tego osób trzecich. Dzięki temu możesz zawsze sprawdzić gdzie jest Twoja przesyłka, niezależnie od dnia czy godziny. Działanie całego systemu opiera się na etapach dostarczania przesyłek. Wskaże Ci on jej aktualny status oraz położenie. Co więcej, możesz oszacować termin dostarczenia przesyłki przez kuriera lub czas przekazywania jej między oddziałami. To korzystnie wpływa na logistykę dostarczania towarów.

 • Jak śledzić status paczki w AMBRO Express?

  Do śledzenia przesyłki w Ambro Express konieczny będzie numer przesyłki, który otrzymasz przy składaniu zamówienia. Cała usługa realizowana jest przez Internet i nie musisz w celu jej wykonania kontaktować się z Biurem Obsługi Kuriera. Poza numerem przesyłki nie musisz mieć jakichkolwiek innych danych, aby skontrolować gdzie ta się znajduje. Możesz podać numer przesyłki przewoźnika lub numer zamówienia w naszym serwisie (zaczynający się od znaków "KJ"). Tak sprawdzisz lokalizację przesyłki w serwisie KurJerzy.pl.


  Możesz kontrolować również statut paczki przy pomocy urządzeń mobilnych, w większości najpopularniejszych systemów operacyjnych jak iOS i Android. Śledzenie działa również w wersji mobilnej naszego serwisu.

 • Tracking przesyłki AMBRO Express - ważne informacje

  Dzięki systemowi lokalizacji paczki, możesz szczegółowo kontrolować realizację dostawy, wraz z przybliżoną datą przyjazdu kuriera, etapami dostarczania i zmianą terminu. Możesz też skorzystać ze specjalnej, dedykowanej aplikacji Ambro Express, która przeznaczona jest specjalnie na urządzenia mobilne.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier AMBRO Express

Grafika

Informacja o aktualizacji cennika UPS i AmbroExpress

Z dniem 30 grudnia 2021r. nastąpi aktualizacja cennika UPS dla produktów zagranicznych oraz paletowych, natomiast aktualizacja cennika AmbroExpress nastąpi z dniem 1 stycznia 2022r. Nowe stawki na krajowe produkty kopertowe oraz paczki UPS zaczną obowiązywać od 14 stycznia 2022 roku. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.