Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Yapu

Paczka z Yapu

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po przesyłkę i doręczy do Yapu. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.

Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z Yapu w kilka dni. Na terenie Yapu znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Yapu


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.