Paczka z Yapu

Paczka z Yapu na KurJerzy.pl

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki z Yapu w kilka dni. Na terenie Yapu znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich.

Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i dostarczy do Yapu. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.