Paczka z Włoch

Paczka z Włoch na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i przywiezie do Włoch. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie.

Na terenie Włoch znajdują się liczne placówki firm kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy paczkę z Włoch w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Włoch


Artykuły na blogu powiązane z Włochy

Grafika
Grafika

Paczki do Polski z Włoch Położone w Europie Południowej państwo jest częstym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów Polaków. Ze względu na piękną pogodę oraz moc zabytków, kraj ten jest bardzo... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.