Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Włoch

Paczka z Włoch

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Na terenie Włoch mieszczą się liczne placówki firm kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy paczki z Włoch w kilka dni.

Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. Kurier pojawi się po paczkę i doręczy do Włoch. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.


Zobacz cennik przesyłek z Włoch


Artykuły na blogu powiązane z Włochy

Paczki do Polski z Włoch Położone w Europie Południowej państwo jest częstym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów Polaków. Ze względu na piękną pogodę oraz moc zabytków, kraj ten jest bardzo... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.