Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Włoch

Paczka z Włoch

Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Przewoźnik pojawi się po paczkę i przywiezie do Włoch. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczkę z Włoch w kilka dni. Na terenie Włoch mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy towary zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie.


Zobacz cennik przesyłek z Włoch


Artykuły na blogu powiązane z Włochy

Paczki do Polski z Włoch Położone w Europie Południowej państwo jest częstym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów Polaków. Ze względu na piękną pogodę oraz moc zabytków, kraj ten jest bardzo... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.