Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Wysp Turks i Caicos

Paczka z Wysp Turks i Caicos

Nie musimy nosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po przesyłkę i przywiezie do Wysp Turks i Caicos. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę z Wysp Turks i Caicos w kilka dni. Na terenie Wysp Turks i Caicos znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich.

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przesyłamy towary zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek z Wysp Turks i Caicos


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.