Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Roty

Paczka z Roty

Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z Roty w kilka dni. Na terenie Roty mieszczą się liczne placówki firm kurierskich.

Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik pojawi się po paczkę i doręczy do Roty.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy towary zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie.


Zobacz cennik przesyłek z Roty


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.