Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Wysp Dziewiczych USA

Paczka z Wysp Dziewiczych USA

Na terenie Wysp Dziewiczych USA mieszczą się liczne placówki firm kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z Wysp Dziewiczych USA w kilka dni.

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po paczkę i doręczy do Wysp Dziewiczych USA. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy towary zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek z Wysp Dziewiczych USA


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.