Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Wysp Dziewiczych USA

Paczka z Wysp Dziewiczych USA

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i przywiezie do Wysp Dziewiczych USA.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę z Wysp Dziewiczych USA w kilka dni. Na terenie Wysp Dziewiczych USA znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Wysp Dziewiczych USA


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.