Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Wietnamu

Paczka z Wietnamu

Przewoźnik przybędzie po towary i przywiezie do Wietnamu. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Wietnamu w kilka dni. Na terenie Wietnamu znajdują się liczne placówki firm kurierskich.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie.


Zobacz cennik przesyłek z Wietnamu


Artykuły na blogu powiązane z Wietnam

Paczka do Wietnamu

Paczka do Wietnamu Wietnam to azjatyckie państwo znajdujące się na Półwyspie Indochińskim. Mieszka tu ponad 80 mln ludzi. Jest piątym co do liczebności krajem na świecie. Jest drugim... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.