Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Australii

Paczka z Australii

Od wielu lat z bez problemu dostarczamy towary zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie.

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i przewiezie do Australii. Nie musimy donosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Poprzez kuriera dostarczymy paczki z Australii w kilka dni. Na terenie Australii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Australii


Artykuły na blogu powiązane z Australia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.