Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z St. Lucii

Paczka z St. Lucii

Nie musimy donosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Kurier przyjedzie po towary i przewiezie do St. Lucii. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Od wielu lat z bez problemu dostarczamy towary zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie.

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z St. Lucii w kilka dni. Na terenie St. Lucii znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z St. Lucii


Artykuły na blogu powiązane z St. Lucia

Paczka do St. Lucii

Przesyłki zagraniczne – paczka do St. Lucii St. Lucia (Saint Lucia) to państwo wyspiarskie w Ameryce Środkowej znajdujące się na Morzu Karaibskim. Jej gospodarka oparta jest na turystyce,... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.