Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Montserratu

Paczka z Montserratu

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po paczkę i doręczy do Montserratu. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Na terenie Montserratu mieszczą się liczne placówki firm kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Montserratu w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Montserratu


Artykuły na blogu powiązane z Montserrat

Paczka do Montserratu Montserrat to klasztor benedyktyński położony w Katalonii w Hiszpanii. Jest najważniejszym ośrodkiem religijnym w tym regionie, drugi co do ważności w tym kraju cel... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.