Paczka z Wielkiej Brytanii

Przesyłki zagraniczne z Wielkiej Brytanii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Wielkiej Brytanii
Koperta z Wielkiej Brytanii
Koperta od:
92.84 zł brutto
Paczka z Wielkiej Brytanii
Paczka 1kg już od:
98.26 zł brutto

Paczka z Wielkiej Brytanii na KurJerzy.pl

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie.Na terenie Wielkiej Brytanii mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę z Wielkiej Brytanii w kilka dni.W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik pojawi się po paczkę i przywiezie do Wielkiej Brytanii. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Artykuły na blogu powiązane z Wielka Brytania

Grafika

31 stycznia 2020 roku Wielka Brytania oficjalnie przestała być członkiem Unii Europejskiej. W związku z tym zmieniło się wiele kwestii związanych między innymi z opodatkowaniem towarów kupowanych i sprzedawanych na teren tego państwa. Jak w kwestiach fiskalnych może pomóc IOSS? Jak system ma się do przesyłek z Wielkiej Brytanii? Podpowiadamy! czytaj więcej

Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.