Paczka z Wielkiej Brytanii

Paczka z Wielkiej Brytanii na KurJerzy.pl

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki z Wielkiej Brytanii w kilka dni. Na terenie Wielkiej Brytanii znajdują się liczne placówki firm kurierskich.

Przewoźnik pojawi się po paczkę i przywiezie do Wielkiej Brytanii. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie.


Zobacz cennik przesyłek z Wielkiej Brytanii


Artykuły na blogu powiązane z Wielka Brytania

Grafika

Kilka dni temu na swojej stronie firma UPS poinformowała, że przejęła brytyjskie przedsiębiorstwo spedycyjne Freightex. Firma działa w Europie od 2001 roku, posiada 5 oddziałów w Wielkiej Brytanii, 1 na Węgrzech oraz 1 w Polsce. Specjalizuje się w usługach przewozu przesyłek wymagających kontrolowanej temperatury, specjalistycznego traktowania i innego rodzaju warunków, których nie są w stanie … czytaj więcej

Grafika

Firma Airport Property Partnership (APP)* kończy nowy obiekt dla DHL Express na zachodnim skraju lotnisku Heathrow w Wielkiej Brytanii. Obiekt o powierzchni 13 935,456 m2 jest częścią większego planu inwestycyjnego w Zjednoczonym Królestwie realizowanego przez DHL. Dzięki nowemu budynkowi firma kurierska może przenieść się ze swojej dotychczasowej siedziby, znacznie mniejszej mieszczącej się w APP’s Orbital Park … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.