Paczka z Wielkiej Brytanii

Przesyłki zagraniczne z Wielkiej Brytanii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Wielkiej Brytanii
Koperta z Wielkiej Brytanii
Koperta od:
98.90 zł brutto
Paczka z Wielkiej Brytanii
Paczka 1kg już od:
104.17 zł brutto

Paczka z Wielkiej Brytanii na KurJerzy.pl

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczkę z Wielkiej Brytanii w kilka dni. Na terenie Wielkiej Brytanii znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich.Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy przynosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przybędzie po paczkę i doręczy do Wielkiej Brytanii. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Artykuły na blogu powiązane z Wielka Brytania

Grafika

31 stycznia 2020 roku Wielka Brytania oficjalnie przestała być członkiem Unii Europejskiej. W związku z tym zmieniło się wiele kwestii związanych między innymi z opodatkowaniem towarów kupowanych i sprzedawanych na teren tego państwa. Jak w kwestiach fiskalnych może pomóc IOSS? Jak system ma się do przesyłek z Wielkiej Brytanii? Podpowiadamy! czytaj więcej

Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.