Paczka z Wielkiej Brytanii

Paczka z Wielkiej Brytanii na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po paczkę i doręczy do Wielkiej Brytanii. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy.

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy towary zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.

Poprzez kuriera dostarczymy paczkę z Wielkiej Brytanii w kilka dni. Na terenie Wielkiej Brytanii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Wielkiej Brytanii


Artykuły na blogu powiązane z Wielka Brytania

Grafika

Kilka dni temu na swojej stronie firma UPS poinformowała, że przejęła brytyjskie przedsiębiorstwo spedycyjne Freightex. Firma działa w Europie od 2001 roku, posiada 5 oddziałów w Wielkiej Brytanii, 1 na Węgrzech oraz 1 w Polsce. Specjalizuje się w usługach przewozu przesyłek wymagających kontrolowanej temperatury, specjalistycznego traktowania i innego rodzaju warunków, których nie są w stanie … czytaj więcej

Grafika

Firma Airport Property Partnership (APP)* kończy nowy obiekt dla DHL Express na zachodnim skraju lotnisku Heathrow w Wielkiej Brytanii. Obiekt o powierzchni 13 935,456 m2 jest częścią większego planu inwestycyjnego w Zjednoczonym Królestwie realizowanego przez DHL. Dzięki nowemu budynkowi firma kurierska może przenieść się ze swojej dotychczasowej siedziby, znacznie mniejszej mieszczącej się w APP’s Orbital Park … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.