Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Wielkiej Brytanii

Paczka z Wielkiej Brytanii

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy towary zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczki z Wielkiej Brytanii w kilka dni. Na terenie Wielkiej Brytanii mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich.

Przewoźnik przybędzie po paczkę i doręczy do Wielkiej Brytanii. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.


Zobacz cennik przesyłek z Wielkiej Brytanii


Artykuły na blogu powiązane z Wielka Brytania

UPS połączył się z firmą Freightex Kilka dni temu na swojej stronie firma UPS poinformowała, że przejęła brytyjskie przedsiębiorstwo spedycyjne Freightex. Firma działa w Europie od 2001... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.