Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Mali

Paczka z Mali

Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po przesyłkę i przywiezie do Mali. Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Mali w kilka dni. Na terenie Mali znajdują się liczne placówki firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Mali


Artykuły na blogu powiązane z Mali

Paczka do Mali

Paczka do Mali Mali to śródlądowe państwo znajdujące się w Afryce Zachodniej. Językiem urzędowym jest francuski. Większość społeczeństwa zamieszkuje południowe regiony. Zdecydowana... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.