Paczka z Słowenii

Przesyłki zagraniczne z Słowenii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Słowenii
Koperta z Słowenii
Koperta od:
116.52 zł brutto
Paczka z Słowenii
Paczka 1kg już od:
116.52 zł brutto

Paczka z Słowenii na KurJerzy.pl

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie.Przewoźnik przyjedzie po paczkę i przywiezie do Słowenii. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.Na terenie Słowenii znajdują się liczne placówki firm kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Słowenii w kilka dni.

Artykuły na blogu powiązane z Słowenia

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Słowenii Znajdująca się w Europie Środkowej Słowenia jest jednym z najzamożniejszych krajów w tej części świata. Obowiązującym językiem urzędowym jest oczywiście słoweński. Od 2007 roku na terenie kraju płaci się w euro. Państwo co roku odwiedzane jest przez wielu turystów. W 2013 roku było ich około 2,2 mln. Największą mniejszością … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.