Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Słowenii

Paczka z Słowenii

Na terenie Słowenii mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy paczki z Słowenii w kilka dni.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie.

Nie musimy donosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przybędzie po paczkę i przewiezie do Słowenii. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek z Słowenii


Artykuły na blogu powiązane z Słowenia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.