Paczka z Słowenii

Paczka z Słowenii na KurJerzy.pl

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i przywiezie do Słowenii. Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy.

Na terenie Słowenii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Słowenii w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Słowenii


Artykuły na blogu powiązane z Słowenia

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Słowenii Znajdująca się w Europie Środkowej Słowenia jest jednym z najzamożniejszych krajów w tej części świata. Obowiązującym językiem urzędowym jest oczywiście słoweński. Od 2007 roku na terenie kraju płaci się w euro. Państwo co roku odwiedzane jest przez wielu turystów. W 2013 roku było ich około 2,2 mln. Największą mniejszością … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.