Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Norwegii

Paczka z Norwegii

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Nie musimy nosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i dostarczy do Norwegii. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Poprzez kuriera przewieziemy paczki z Norwegii w kilka dni. Na terenie Norwegii znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Norwegii


Artykuły na blogu powiązane z Norwegia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.