Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Tajlandii

Paczka z Tajlandii

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Kurier pojawi się po paczkę i dostarczy do Tajlandii. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.

Poprzez kuriera przewieziemy paczki z Tajlandii w kilka dni. Na terenie Tajlandii znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Tajlandii


Artykuły na blogu powiązane z Tajlandia

Paczka do Tajlandii

Paczka do Tajlandii Tajlandia (dawniej Syjam) to azjatyckie państwo nizinne znajdujące się na Półwyspie Indochińskim. Aż 93% społeczeństwa wyznaje buddyzm. Językiem urzędowym jest tajski.... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.